CO2 lazeri, daha hafif kayar ve kolajeni küçültmenin Fraxel lazerinden farklı bir yolu vardır. Bu nedenle genellikle derin kırışıklıklar, sivilce izleri, üst çizgi çizgileri ve göz çevresindeki krep için daha iyi bir sonuç verir. CO2, orta ila derin kırışıklıklar / güneş hasarı veya orta ila şiddetli akne skarlaması ile 40-70 yaşlarına kadar olan hastalar için en iyisidir. Aynı zamanda, uygun ayarlarla bir uzman tarafından gerçekleştirildiğinde, kaşıntılı gözkapağı ve boyun derisi üzerinde de iyi çalışır. Fakat CO2 daha derine inebildiğinden, Fraxel’den daha “kesinti” var. Normal faaliyetlerinizden bir süre alamazsanız, yüzdeki CO2 lazeri sizin için doğru seçim değildir. Bazı yüz yüzeyi alanları kapalı tutulabilir ve iyi olabilir. Fraxel Restore, erken kırışıklıklar veya hafif ila mod akne skarlaması olan genç hastalar (yaklaşık 30-50 yaş) için veya işten / çocuğa CO2 tedavisi için hiç vakit ayıramayanlar için en iyisidir.

Kesirli CO2 lazeri nasıl çalışır?

Kesirli CO2 lazer, CO2 lazer ışını ve fraksiyonlarını alır veya bu ışını binlerce minik küçük ışık şaftına pikselleşleştirir. Bu ışık ufak şaftları derinin derinliklerine nüfuz eder. Cilt daha sonra eski güneş hasarlı cildi dışarı iterek ve yeni cilt ile değiştirerek bu küçük şaft onarır. “Teminatlı” ısı hasarı da var olan kollajeni küçültmeye yardımcı olur.

Bu ofisimiz için prototip bir muamele. Diğer ofisler farklı olacak, bu nedenle aynı şeyi varsaymamakla birlikte sormaya özen gösterin! Tedavinizden 1.5 saat önce gelmeniz gerekir. Siz veya bir teknisyen tedavi alanını temizleyecek ve tedavi edilecek bölgeye uyuşturucu bir krem ​​uygulayacaktır. Ayrıca hastalarımız, rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olan anti-inflamatuar Toradal’ı kullanıyor. Sonra uyuşturucu krem ​​sürülürken, dinlenip okur ve müzik dinlersin.

Sonuçları ne zaman görülür?

Kesirli CO2 lazerin özelleştirilebileceğini unutmayın. Tedaviler, iyileşme ve duruş süresi daha derin, daha az iyileşme süresi olan sığ olabilir. Tedavi ne kadar derin olursa, sonuç o kadar iyi olur. Ancak bazı hastalar derin olmayan iki tedaviye sahip olmayı tercih ederler ve bu nedenle çok fazla kesinti yapmayı önleyebilirler.

Hemen sonuçlar göreceksiniz, ancak 3-6 ay boyunca tam sonuçları göremeyeceksiniz. Cildiniz iyileştikten sonra, 3-14 gün sürebilir; cildiniz hafifçe pembe olabildiğinde, 4-6 hafta sonra periyodunuz belli olur. Bu dönemde cildiniz daha pürüzsüz ve pürüzsüz görünecektir. Renk normale döndükçe, daha az çizgi, daha az lekelenme ve daha fazla parlaklık görürsünüz.

Arkadaşlarınla Paylaş:

2 yorum

  1. merdumigiriz on

    Siyasal kütüpteki oksijen düşüklüğü kandaki karbondioksit oranını arttırıyor ve uykumuz geliyor :(herkes tmci olduğu için kimse cam açmıyor

Sende Yorumunu Yaz